Улыбка - детский одесский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Улыбка - детский одесский форум » Самые необходимые ссылки » Ремонт та осблуговування кондиціонерів


Ремонт та осблуговування кондиціонерів

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Підкажіть хорошого майстра з обслуговування кондиціонерів. Щось останнім часом не охолоджує, не можу зрозуміти в чому проблема, все ж було нормально і все працювало. Можливо хтось має контакти, буду дуже вдячна.

0

2

У нас є група ОСББ і там завжди діляться контактами майстрів. можливо і у вашому будинку є така група, там можна запитати або через гугл пошук пошукати самостійно. Дуже багато наразі інформації можна знайти в інтернеті.

0

3

Можу порекомендувати компанію teplosfera вони займаються монтажем кондиціонерів, а також подальшим обслуговуванням та ремонтом. Ціни повністю адекватні, можна переглянути на сайті перелік послуг, які вони надають, а також запланувати приїзд майстра у зручний для вас час. Тому раджу зателефонувати та записатись на консультацію, контакти вказані на сайті компанії або ж можна подати заявку онлайн.

0


Вы здесь » Улыбка - детский одесский форум » Самые необходимые ссылки » Ремонт та осблуговування кондиціонерів


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно